Нова приказна во живо на Урбан ФМ

0
205
Reklama

Од денес во термините 18, 20 и 22 часот, од понеделник до четврток на најурбаната фреквенција во Скопје 90.8 и нашиот YouTube канал стартува нова радиска и видео приказна… LIVE
Време е за Урбан ФМ live подкасти!